Školení

Vedle poradenství pravidelně pořádáme školení odborných pracovníků v oblasti volby materiálu a aplikace plastových potrubních systémů pro konkrétní provozní podmínky.

Staňte se odborníky

Staňte se odborníky

Naše výrobky plní svou dobrou funkci pouze tehdy, pokud jsou správně vybrané a také správně namontované. Záleží nám na tom, aby montážní firmy, stejně jako projekční kanceláře a koncoví uživatelé měli přehled a zkušenosti. Školení probíhá formou specializovaných seminářů přímo v sídle naší společnosti v Liberci, ve vaší firmě nebo ve Švýcarsku u firmy GEORG FISCHER +GF+

Co přesně nabízíme?

Co přesně nabízíme?

  1. Výběr správného materiálu pro provozní podmínky a správnou chemickou odolnost.

  2. Odborná školení ve výrobním závodě +GF+ ve Švýcarsku (školení automatizace, měření a regulace, svařovací technologie IR a BCF, dvoutrubkový systém…)
  3. Zapůjčení svařovacích zařízení pro svařování natupo (IR 63, IR 110, IR 225), polyfůzní, elektrosvařování, BCF/WNF
  4. Zkreslení situace a následné řešení pro nestandardní řešení (nelze řešit z běžně dostupných dílů)
  5. Účast a konzultace při přípravě projektu
  6. Přednášková činnost – svařovací technologie (IR, BCF, polyfůze, natupo, elektrosvařovní), techniky lepení (TANGIT, DYTEX, DTX)

Přijedeme až za vámi!

Nejen v sídle naší společnosti nebo ve Švýcarsku, ale třeba i přímo ve vaší firmě! Náš nový speciální vůz používáme při výjezdech za našimi partnery. Slouží dobře jako prezentační prostor, stejně jako zázemí pro náš servisní tým, který pak nic nepřekvapí.

Kontakt

Ing. Marie Píchová

Obchodní referentka, expedice, fakturace

Napište nám

    Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů