Služby

Předmětem NAŠÍ obchodní činnosti ROZHODNĚ NENÍ POUZE zajištění dodávek plastových potrubních systémů pro průmyslové instalace.
PŘEHLED DALŠÍCH SLUŽEB NALEZNETE V TÉTO SEKCI.

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Nedílnou součástí naší práce je i technické poradentství realizací projektu. Tedy výběr spojovací technologie, vhodný materiál pro chemickou zátěž a zamýšlené provozní podmínky, podklady pro výkresovou dokumentaci atd.

Doporučení ověřeného partnera pro montáž

Doporučení ověřeného partnera pro montáž

Hledáte zkušené a proškolené montážní firmy pro montáž plastových potrubních systémů, uložení potrubí, zprovoznění zařízení z oblasti MaR? Umíme nabidnout spolupráci s našimi dlouhodobě spolupracujícími partnery nejenom pro Vaši aplikaci, ale i ve Vašem regionu.

školení

školení

Vedle poradenství pravidelně pořádáme školení odborných pracovníků v oblasti volby materiálu a aplikace plastových potrubních systémů pro konkrétní provozní podmínky. .

Mám zájem
zboží k zapůjčení

zboží k zapůjčení

Nabízíme zapůjčení různých produktů, které zásadně pomůžou pro realizaci – převážně se jedná o různé druhy svářeček, ale i další příslušenství.

Chci si půjčit zboží

Co o nás říkají
zákazníci

Na Titan Plastimexu ocěňuji zejména výbornou komunikaci jak s vedením společnosti, tak i se zaměstnanci, kteří vždy byli k dispozici při specifikaci komponentů a řešení problémů na místě.

Zdeněk, ČEZ a.s.

Oceňujeme široký sortiment svařovacího zařízení, které je možné si zapůjčit nebo zakoupit. Na spolupráci neshledáváme žádný nedostatek.

Miroslav, ŠKODA ML. BOLESLAV

Důležitá je pro nás rychlost doručení, o kterém se dá u Titan Plastimexu hovořit jako o bleskovém! Expresní objednání s dodáním do druhého dne.

Petr, PĚSTOVÁNÍ ŘAS

S Titan Plastimexem spolupracuje naše společnost skoro 15 let. Musím ocenit hlavně komunikaci, když už se za těch 15 let stal vyjímečně nějaký problém, chlapi z Plastimexu vždy našli řešení a bylo po problému do pár minut.

Jan P., Farmaceutický průmysl